Akademik Tez Danışmanlık Uzmanı

Anasayfa/ Tez Danışmanlık
Akademik Tez Danışmanlık Uzmanı

Akademik Tez Danışmanlık Uzmanı

Tez Danışmanlık
(3 yorum)

Akademik Tez Danışmanlık Uzmanı

Yüksek lisans dönem projesi veya tezi hazırlama aşamasına geldiğinizde o süreçle ilgili belirli olgunluğa sahip olmanız gerekiyor. Kimi durumlarda akademik tez danışmanlık uzmanı bulmak gerekse bile kendisi süreci yerine getirecek insanlar için işlemlerin nasıl yapıldığını bilmek son derece mühim konudur. Tezli programlarda araştırma yöntemleri adı altında ders verilmekte ve bu derste akademik çalıştaylar ne şekilde hazırlanmalıdır, nelere dikkat edilmelidir gibi konularda öğrencilere eğitim verilmektedir. Ancak bu dersin verimliliği tartışma konusudur. Çünkü kredisiz bir ders olması sebebiyle çoğu öğrenci tarafından yeterince ciddiye alınmadığı gibi derslere devam edilmediği herkes tarafından bilinmektedir. Onca ders arasında neden bu dersin kredisiz olduğu tartışmaya açık konu olsa bile sorunun temelinde bu hususun yattığını düşünüyoruz. Eğer ki süreçle alakalı yeterli bilginiz yoksa dışarıdan profesyonel destek almanız gerekebilir.

1. Akademik Tez Danışmanlık Uzmanı Kimdir?

Dışardan destek alacağınız kişi veya kurum başarınıza direkt olarak etki edecektir. O halde akademik tez danışmanlık uzmanı kimdir sorusuna birlikte yanıt arayalım. Öncelikle akademik danışmanlık denildiğinde tez, dönem projesi, yönlendirilmiş çalışma, makale veya herhangi konudaki ödev bu kategoriye dahil edilebilir. Kısacası konuyla alakalı yetkinliği bulunan kimselere uzman demek mümkündür.

2. Akademik Tez Danışmanı Nasıl Bulunur?

Bir şekilde kendiniz tez yazım aşamasını tamamlayamayacağınızı düşünüyorsunuz. Bu durumda akademik tez danışmanı nasıl bulunur sorusuna yanıt vermeniz gerekmektedir. Bazı öğrenciler üniversitede yakınlarından destek almaktadır. Sizin böyle şansınız yok ise internet ortamı üzerinden araştırma yapmanız en basit ve kolay yol olarak görünmektedir. Her ne kadar internetten alışveriş ve hizmet satın alma hayatımızın her alanında artık kendine yer edinmiş olsa bile güven konusu insan zihninde ilk günkü tazeliğini korumaktadır. Daha doğru ifadeyle tüketiciler her daim güven odaklı çalışmalar satın almak ister. Hal böyle olunca da öğrenci olarak yapmanız gereken alternatifleri değerlendirirken titiz biçimde ön çalışma yapmak olmalıdır.

3. Akademik Tez Danışmanlık Uzmanı Arayanlar

Mevzubahis konularla ilgili inceleme sürecinde akademik tez danışmanlık uzmanı arayanlar ne yapmalıdır? Hemen hemen tüm yayınlarımızda uyguladığımız üzere öncelikli olarak süreçle alakalı temel bilgileri öğrenmeniz gerekmektedir. Devamında ise zihninizde oluşan talep ve beklentileri karşılayacak kuruma ulaşmak son derece önemlidir. Daha da sadeleştirecek olursak konuyla ilgili temel bilgilere hakim olursanız kuralları siz koyabilirsiniz. Tüketici olarak kural koyan tarafın siz olmanız gerektiği zaten ortadadır. Eğer tez yazım aşaması ile ilgili kuralları siz koyamazsınız başkalarının insafına kalmış durumdasınız. Bu durumda başarı ya da başarısızlık %50 ve %50 olmak üzere karşımızda eşit biçimde durmaktadır. Umarız başarılı olan %50’nin içerisinde yer alırsınız. İşi şansa bırakmak istemeyenler detaylı bilgi almak için bizim iletişime geçebilirler.

 • Pazartesi

  09:00 - 18:00

 • Salı

  09:00 - 18:00

 • Çarşamba

  09:00 - 18:00

 • Perşembe

  09:00 - 18:00

 • Cuma

  09:00 - 18:00

 • Cumartesi

  09:00 - 18:00

 • Pazar

  09:00 - 18:00

İletişim

Konu Uzmanı: T. Oren

Tuzla | İSTANBUL

0555 440 11 84

tezbilimi@gmail.com

www.yukseklisansmerkezi.com

Sosyal Medya

Facebook:

Instagram:

Twitter:

Youtube:Yorumlar

Serap 04.02.2022 14:12

Gayet memnun kaldım


İrfan B. 05.03.2022 23:10

Her şey için çok sağolun. Süreç içinde sorun yaşamadım.


İrfan B. 05.03.2022 23:10

Her şey için çok sağolun. Süreç içinde sorun yaşamadım.


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız

Talep Gönder

* Talep onayı ve bildirimi için gereklidir