Tez Hazırlama, Proje Danışmanlık Firması

Anasayfa/ Tez Hazırlama
Tez Hazırlama, Proje Danışmanlık Firması

Tez Hazırlama, Proje Danışmanlık Firması

Tez Hazırlama
(1 yorum)

Tez Hazırlama

Üniversite öğrencilerinin büyük çoğunluğu tez hazırlama işlemini kendileri yerine getirmektedir. Ancak bazı durumlarda insanların tez hazırlama işlemlerini kendi başlarına yerine getirmeleri mümkün olmaz. Başta iş yoğunluğu olmak üzere bilgi eksikliği, doğru yönlendirilmemek, hatalı danışman seçimi veya kişisel sebepler bu durumun ortaya çıkmasında etkinlik gösterebilir. Anlatılanlardan hareketle işlemlerin bir şekilde başkasına delege edilmesi durumu söz konusu olabilir. Böyle gereksinim ortaya çıktığı anda ise profesyonel hizmet veren kurumlara ulaşmak gerekebilir. Eğer başınıza anlatılan biçimde olay gelirse hemen sürecin başında bu tür bir alternatif arayışına giriniz. Unutmayın ki zaman baskısı birçok kıstasın aleyhinize dönmesini sebep olacaktır.

Lisans Tez Hazırlama Süreci

Fakültelerde eğitim gören talebeler için lisans tez hazırlama süreci derslerle birlikte yürütülmesi gereken bir aşamadır. Lisans tez hazırlama süreci bu haliyle farklıdır. Diğer akademik düzeylerde bildiğiniz üzere derslerin başarılı olarak tamamlanması sürecin başlaması için zaruridir. Eğer alttan-üstten ders durumu yoksa lisans seviyesinde tez yazımı 8. yarıyılda başlar. 7. yarıyılda ise seminer tarzı bir çalışma gerçekleştirilir. Eğer alttan çok sayıda dersiniz varsa son dönemde tezin yazımı zorlu olacaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız tez için profesyonel destek alabilirsiniz.

Yüksek Lisans Tez Hazırlama Merkezi

Fakültedeki eğitim sona erdikten sonra lisansüstü eğitim başlar. Eğer tezi kendiniz yazamayacaksanız yüksek lisans tez hazırlama merkezi bulmak icap eder. Yüksek lisans tez hazırlama merkezi gereksinimi ortaya çıktığı anda artık derslerle ilgili bir sorun kalmamıştır. Kısacası dersler bittikten sonra yüksek lisans dönem projesi/tezi için süreç başlar. Ancak birçok kimse bu aşamada iş hayatına atıldığından dolayı işlemlere kendisi yeterli vakit ayıramaz. Anlatılan biçimde durumlara karşı en pratik çözüm çalıştayı bir başkasına delege etmektir. Konuyla alakalı bizden destek alabilirsiniz.

Acil Tez Hazırlama

Sonuç olarak süreci bir başkasına delege etmek isteyen kimseler için acil tez hazırlama merkezi bulmak icap eder. Ancak acil tez hazırlama işlemleri için başvuru son çareniz olmalıdır. Daha doğru ifade ile zamanı etkin kullanmanız olmazsa olmaz bir kıstas olacaktır. Çünkü son anlara bıraktığınızda tezle ya da dönem projesiyle alakalı danışmanın revize talepleri için vakit kalmayabilir. Yapmanız gereken eğer bu işi kendiniz yapmayacaksanız sürecin en başından itibaren bir kuruma devretmek olmalıdır. Aksi durumda olası problemler karşında ne yapacağınızı bilemezsiniz. Ya da bunlara düzenleme için zaman kalmadığından dolayı tez teslim süresi sona erebilir. Detaylı bilgi almak ya da başvuru için bizimle irtibat kurunuz.

 • Pazartesi

  09:00 - 18:00

 • Salı

  09:00 - 18:00

 • Çarşamba

  09:00 - 18:00

 • Perşembe

  09:00 - 18:00

 • Cuma

  09:00 - 18:00

 • Cumartesi

  00:00 - 00:00

 • Pazar

  00:00 - 00:00

İletişim

Konu Uzmanı: Selman O.

Beykoz | İSTANBUL

0555 440 11 84

tezbilimi@gmail.com

www.yukseklisansmerkezi.com

Sosyal Medya

Facebook:

Instagram:

Twitter:

Youtube:Yorumlar

Mert C. 01.11.2021 19:12

İhtiyaç duyduğum içeriği çok kısa sürede hazırladınız. Çok teşekkür ederim


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız

Talep Gönder

* Talep onayı ve bildirimi için gereklidir