Bitirme Tezi Uzmanı

Anasayfa/ Bitirme Tezi
Bitirme Tezi Uzmanı

Bitirme Tezi Uzmanı

Bitirme Tezi
(2 yorum)

Bitirme Tezi Uzmanını Ara Yardım Al

Üniversitelerde bitirme tezi denen kavram aslında eğitim düzeyine göre lisans, yüksek lisans veya doktora olabilir. Peki bunları hazırlayan bitirme tezi uzmanı kimdir? Aslında her öğrenci bitirme tezi uzmanıdır diyebiliriz ancak bu işi profesyonel olarak yapanlar ayrı. Araştırma itibari ile muhtemelen bu işi meslek haline getirmiş veya sürekli olarak tez yazım işleri ile uğraşan kişilere ulaşmak istiyorsunuz. Temel manada bu kişilere uzman deniliyor olsa da bu işi yapan her kimsenin uzman olduğunu ifade etmek mümkün değildir. Kısacası sizin uzmanlık veya bu tip nitelendirmelerden ziyade karşıdaki kişi ne şekilde iş yapıyor ve gerçek manada sizin işinize yarayacak bir akademik çalışma meydana getirebilecek mi? Buna özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.

1-) Bitirme Tezi Yazma Metodu

Her insanın bir işi yapış yöntemi vardır. Akademik çalışmalar içinde bu husus geçerlidir. Peki bitirme tezi yazma metodu nasıl olmalıdır? Açıkçası bu soruya verilecek yanıtlar tek doğrudan ibaret olmayacaktır. Şöyle ki farklı metotlarla başarılı sonuca ulaşmak mümkündür. Özellikle akademik çalışmalar söz konusu olunca; intihal gibi durumlar söz konusu değilse kesinlikle birincil belirleyici danışman üretim üyesidir. Neden böyle olduğuna gelecek olursak tez, proje, makale veya en basit ödev dahi olsa yapılacaklar temel manada belirlidir. Özgünlük, doğrulanabilir kaynak göstermek veya tüm referansları kaynakçada göstermek olmazsa olmaz noktalardır. Ancak eğer ki danışman işi farklı yönlere götürürse bunu itiraz etmeden yerine getirmek durumundasınız. İşte tam da bu hususta sizin ilerleme metodunuz netleşecektir.

2-) Bitirme Tezi Uzmanı Tercihi

Öyleyse bir öğrenci olarak bitirme tezi uzmanı tercihi nasıl doğru şekilde yerine getirilir? Öncelikle her daim vurguladığımız üzere çalışma sahibi olarak sizin temel manada akademik çalışmaların nasıl hazırlandığı konusunu bilmeniz gerekiyor. Ben zaten profesyonel destek alacağım bu işi bilmediğim için uzman arıyorum gibi yaklaşımlar içerisine girerseniz süreç genel manada sizin için hüsranla sonuçlanacaktır. Çünkü bir hizmet satın alıyorsunuz ve satın almak istediğiniz hizmetin ne olduğunu bilmiyorsunuz. Daha da önemlisi tez veya dönem projesi gibi önemli bir konuyla alakalı bilginizin olmasını da normal karşılıyorsunuz. Açıkçası ciddi bir problem olduğunu ifade edebiliriz. Çünkü danışman öğretim üyesi ile tüm görüşmeleri üniversitede yapacak olan siz olduğunuz için olası sorunlar karşısında çözüm üretmeniz gerekmektedir.

3-) Acil Bitirme Tezi Uzmanı Bul

Toparlayacak olursak eğer acil bitirme tezi uzmanı bul düşüncesi içerisinde iseniz yapmanız gereken öncelikle yakın çevrenizden bu işi çözmek olmalıdır. Yok eğer bu seçenek söz konusu değilse internet üzerinden araştırma yapmanız gerekiyor. Peki neye göre araştırma yapacağız? Yukarıda ifade edildiği üzere, siz tez veya yüksek lisans dönem projesi gibi akademik çalışmaların nasıl hazırlandığını biliyorsanız bunlara karşılık verecek biçimde hizmet sunan kurumlara ulaşmak birincil önceliğiniz olmalıdır. Aksi taktirde ortak paydada buluşma söz konusu olmazsa herkes farklı bir şey söyleyecek ve bitirme tezi uzmanı ile birlikte koordine olmanız söz konusu olamayacaktır. Ve en önemli nokta akademik çalışmalarda danışman, siz ve çalışma yapacak kişinin koordinasyonu düşündüğünüzden çok fazla önemlidir. Detaylı bilgi veya başvuru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Pazartesi

  09:00 - 18:00

 • Salı

  09:00 - 18:00

 • Çarşamba

  09:00 - 18:00

 • Perşembe

  09:00 - 18:00

 • Cuma

  09:00 - 18:00

 • Cumartesi

  09:00 - 18:00

 • Pazar

  09:00 - 18:00

İletişim

Konu Uzmanı:

Kadıköy | İSTANBUL

www.yukseklisansmerkezi.com

Sosyal Medya

Facebook:

Instagram:

Twitter:

Youtube:Yorumlar

Cemre 20.01.2022 19:23

İşlem tam olarak bitmediği için bir yıldızı kestim. Tamamlandığında düzenlerim. Yaklaşık bir aydır çalışıyoruz. Sorun yaşamadım. İlgiden memnunum.


Ezgi M. 03.03.2022 10:45

Gayet memnun kaldım


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız

Talep Gönder

* Talep onayı ve bildirimi için gereklidir