Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Akademik bir araştırmanın ön koşulu özgün bir araştırma ortaya koymaktır. Özgünlükten uzak bir araştırmanın akademik nitelikleri karşıladığını söylemek mümkün değildir. Bunun bilincinde olan kurumumuz her şeyden önce özgünlük odaklı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yalnızca akademik araştırmalarda değil bizden istenen tüm araştırma konularında özgün bir şekilde çalışmalar yürüttüğümüzü vurgulamak isteriz.

Herhangi bir konuyla ilgili sunum yapılması ya da bir ön çalışma hazırlanması gibi akademik olmayan çalışma taleplerinizde sizden istenenleri anlaşılır bir biçimde bize iletirseniz tüm taleplerinize yanıt verecek bir çalışma ortaya koyacağımızın sözünü veriyoruz.

Akademik araştırmaların nasıl yapılması gerektiği konusunda bilgi yetersizliği, bilgi kirliliği ya da danışmanın öğrenciye ilgi göstermemesi gibi nedenlerle ortaya çıkan sorunlarda size yardımcı olmak adına danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Böylece akademik bir araştırmanın başından sonuna kadar neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

Araştırılması istenen her konuda çalışma yapabilecek ekip üyelerimiz bulunmaktadır. Yine de araştırma öncesinde sizden çeşitli bilgiler isteyerek bizden istenenleri tam anlamıyla yerine getirip getiremeyeceğimizi ölçmekteyiz. Bu sayede beklenmedik durumlara karşı önceden sizi uyarmakta ve önlem almaktayız. Akademik araştırmalarda akademik ilkelere uyacağımızı taahhüt ediyoruz. Diğer araştırmalarda ise yine özgün çalışmalar ortaya koyarak istek ve beklentilerinizi karşılayacağımızın sözünü veriyoruz. Sizden tek isteğimiz araştırmanın niteliği ne olursa olsun istenenleri ve sizin beklentilerinizi ayrıntılı ve anlaşılır bir biçimde bize bildirmenizdir. Kısacası biz özgün çalışmalar ortaya koyma hedefiyle yola çıkan bir araştırma ekibiyiz.

Satın aldığınız tüm hizmetlerde Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca belirlenen tüketici haklarının tamamından yararlanabileceğinizi de belirtmek isteriz.