Gizlilik Politikası

Anasayfa / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik

Gizlilik, her tüketici için öncelikli konular arasındadır. İşletmemiz tarafından yürütülen faaliyetlerde kişisel bilgileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yer alan hükümler dikkate alınarak kullanılmaktadır. Yürütmekte olduğumuz işlerde kullanmamız icap eden kişisel bilgilerinizi sadece ilgili personel ile paylaşmaktayız. Tüm süreçlerde kişisel bilgilerinizin gizliliğine azami özen göstermekte ve farklı taraflarca kullanılmasının önüne geçmekteyiz.

Telif hakkı, günümüz iş dünyasında yaygın olarak karşılaşılan bir sorun alanıdır. Bu noktada özgün çalışmalar ortaya koyarak en önemli adımı atmış olmaktayız. Ancak yine de akademik araştırmalarda daha önce yapılan çalışmalardan ya da ortaya koyulan düşüncelerden faydalanılması gerekebilir. Böyle bir durumda telif hakkı ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması adına yaptığımız araştırmaların tamamında kaynak gösterme konusunda titiz davranmakta, her bilginin alındığı kaynağın bilgilerini paylaşmaktayız.

Kişisel bilgilerinizi paylaşma konusundaki çekincelerinizi anlayışla karşılıyoruz. Bunun için sizden iletişim süreçlerini aksatmayacak kişisel bilgilerinizi istemekteyiz. Dilerseniz yeni iletişim bilgileri (telefon no, e-posta adresi vs.) alarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizim için esas olan çalışmanın niteliği ile ilgili bilgilerdir.

Sonuç olarak kişisel bilgileriniz işletmemiz tarafından korunmaktadır. Gerek yasalar gerekse etik açıdan kişisel bilgilerinizi gizli tutmayı öncelikli görevimiz olarak görmekteyiz. Bu bizim gizlilik politikamızın temelini oluşturmaktadır. Süreç içerisinde araştırma konusuna dair sorulan sorulara ve istenen bilgilere yanıt verebilecek kişisel bilgileri iletmeniz süreci sağlıklı bir şekilde tamamlamak adına yeterli olacaktır. Belirtilen konular dışında gizlilikle ilgili çekinceleriniz varsa lütfen çalışma arkadaşlarımızla iletişime geçiniz.