Yüksek Lisans Tez Yardım Danışmanlık

Anasayfa/ Haberler / Güncel Haber
Yüksek Lisans Tez Yardım Danışmanlık

16 Ocak 2022 Pazar 11:31

Yüksek Lisans Tez Yardım Danışmanlık

Yüksek Lisans Tezi Yardım ve Danışmanlığı Alın

Günümüz tüketicisi başkalarının deneyimlerine son derece önem vermektedir. Burada profesyonel tez bilgi paylaşım danışmanlığı ile biz de bu yönelime paralel olarak konuyla alakalı deneyimlerini paylaşmak isteyen kimselere yönelik olarak bir platform meydana getirmeyi düşünüyoruz. Hepinizin bildiği üzere günümüzde bloklar, forumlar veya sosyal medya aracılığı ile insanlar deneyimlerini paylaşmaktadır. Burada karşılıklı etkileşimden söz etmek mümkündür. Birileri başına gelen olayları ve deneyimlerini paylaşırken başka kimseler ise onlara yorum yapmakta veya kendi deneyimlerini aktarmaktadır. Hal böyle olunca da karşılıklı etkileşimden söz etmek mümkündür. Benzer durum insanların hayatları boyunca birkaç kez karşılaşacakları tez yazım veya dönem projesi hazırlama noktasında da geçerlidir. Burada etkileşime geçeceğiniz kişilerle dilerseniz kendi ihtiyacınız olan bilgileri araştırabilirsiniz dilerseniz de başkalarına deneyimlerinizi anlatabilirsiniz. Kısacası konuyla ilgilenen kimseler için yararlı olabileceğini düşünüyoruz.

 

1-) Tez Bilgi Paylaşımı Nedir?

Başlangıç ile birlikte tez bilgi paylaşımı nedir sorusuna yanıt arayalım. Aslında normal hayatta zaten bu tür paylaşımları yapmaktayız. Örnek vermek gerekirse okulda üst sınıflardaki öğrencilerden veya daha önce tez yazım aşamasından geçmiş kimselerden bilgi almaya çalışırız. Onların akademik çalışma hazırlamaları veya daha somut ifadeyle makale veya tez hazırlama gibi konularla alakalı deneyimlerini öğrenmek isteriz. Bu husus son derece olağandır çünkü bundan daha iyi bir bilgi alma mekanizması söz konusu değildir. İşte tam da bu noktada biz bahse geçen örneği dijital mecralar üzerine taşımaya çalışıyoruz.

 

 

2-) Yüksek Lisans Tez Bilgi Paylaşım

Dijital mecralar üzerinde etkileşimi artırmak maksadıyla ortaya koyacağımız bu projede yüksek lisans tez bilgi paylaşım konusunda aracılık hizmeti vermeyi planlıyoruz. Bir çoğunuzun da tahmin edeceğin üzere yüksek lisans programlarında hemen hemen herkes çalışma hayatına atılmış durumdadır. Buna ek olarak uzaktan eğitim gibi alternatiflerin hayatımıza girmesiyle birlikte üst başlıkta anlatılan yakınlardaki birilerinden bilgi alma ihtimali son derece zayıf hale gelmiştir. Dolayısıyla yüzde etkileşimin azaldığı günümüz yüksek lisans eğitimi koşullarında yüksek lisans dönem projesi veya tez hazırlama sürecinde dijital mecralar üzerinden konuyu deneyimlemiş kişilerden bilgi almanızı hedefliyoruz.

 

3-) Lisans ve Ön Lisans Bilgi Paylaşım

Aslında bu platform ile lisans ve önlisans bilgi paylaşım çalışmasına da bir noktada destek olmuş olacağız. Takdir edersiniz ki formlar aracılığı ile dileyen dilediği konuda bilgi paylaşımı yapabilir. Dolayısıyla konuyla ilişkili olmakla birlikte siz de tüm deneyimlerinizi burada paylaşabileceksiniz. Üniversitelerdeki eğitim düzeylerine bağlı olarak kategorize edeceğiniz bu çalışmada sizde lisans veya önlisans ya da doktora düzeyi ile alakalı tüm bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Ya da bunun tersi olarak paylaşılan bilgileri inceleyip okuyabilirsiniz. Öğrenciler için faydalı platform olacağını düşündüğümüz bu çalışma ile maksimum verimi almanız en büyük temennimizdir. Detaylar yakında netleştikçe sizinle paylaşacağız.

Diğer İçerikler

Tez Yazan Yerler

Tez Yazan Yerler

27 Mart 2024 Çarşamba 12:59
Lisans & Lisansüstü Tez Danışmanlığında 0Başarı Kesin Sonuç

Lisans & Lisansüstü Tez Danışmanlığında 0Başarı Kesin Sonuç

19 Mart 2024 Salı 13:28
Tez Nasıl Hazırlanır?

Tez Nasıl Hazırlanır?

27 Şubat 2024 Salı 13:05
Tez Hazırlarken İzlenecek Yollar Neler?

Tez Hazırlarken İzlenecek Yollar Neler?

23 Eylül 2023 Cumartesi 14:27
Tez hazırlama yapısı nasıl olur?

Tez hazırlama yapısı nasıl olur?

27 Mart 2023 Pazartesi 14:00